Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin: Karşılıksız sevginin adıdır anne

Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin: Karşılıksız sevginin adıdır anne

Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin, Anneler günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Karşılıksız sevginin  şefkatin, sabrın ve cefanın en yüce temsilcisinin ‘anne’  olduğunu vurgulayarak, sözlerine şöyle devam etti:

 “Dünyaya gelişimizi ve varlığımızı borçlu olduğumuz, ayaklarının altına cennet bahşedilen yüce varlığımız annelerimizin sevgisine, merhametine, şefkatine ve ilgisine ömür boyu muhtacız. Annelerimizin bizlere göstermiş olduğu bizi biz yapan bu eşsiz değerlere, her daim ne yaparsak yapalım bizi sınırsız anlayışıyla kucaklayan başımızın tacı analarımıza  layık olduğumuzu göstermeyi ihmal etmeyelim.”

Kadının eğitim ve aile yaşamındaki önemine değinen Keskin, ” Eğitim ailede başlar. Ailenin yapıtaşı da annedir, kadındır. Kadınlarımıza yaşamın her alanında aktif görev almaları için gerekli şartları oluşturup desteklemeliyiz. Bilinçli ve güçlü bir kadın, eşittir;  sağlam temellere dayanan sağlıklı, bilinçli nesiller yetiştirilen bir yuva demektir.

Bu vesileyle ifade etmek isterimki; İnsanlığı tehdit eden, gelecek adına hepimizi kaygılandıran kadına yönelik her türlü şiddetin, istismarın, cinayetlerin ve ayrımcılığın yaşanmadığı bir toplumda; yüzleri gülen manevi yönden huzurlu, anaların evlatları için gelecek kaygısı gütmediği, üretken ve mutlu kadınlarımızı görmeyi temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerimle; ebediyete intikal etmiş analarımıza Allahtan rahmet diliyorum. Başımızın tacı tüm annelerimizin anneler gününü kutluyor, en içten saygılarımı sunuyorum.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri