Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi, Manisa'da gün sayıyor

Gelecek Partisi, Manisa'da gün sayıyor

Kurulduğu iki ay içerisinde 32 kurucu il başkanını atayan ve ilçelerde de adeta atılım yaparak ardı ardına kurucu il ve ilçe başkanlarını belirleyen Gelecek Partisi, bir yandan da il başkanlığı binalarını hizmete sokmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz pazar günü binlerce kişinin katılımıyla İstanbul İl Başkanlık binasını hizmete sokan parti bir yandan da Anadolu’nun çeşitli yerlerinde il başkanlık binalarının açılışını yapmak için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu cumartesi günü Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla Ankara İl Başkanlık binasını hizmete sokacak olan Gelecek Partisi’nin üçüncü durağının Konya olması beklenirken hemen ardından İzmir ve Manisa İl Başkanlıklarının da Genel Başkan Davutoğlu’nun katılımıyla hizmete sokulması bekleniyor.

Gelecek Partisi’nin Manisa İl Başkanlık binasında da çalışmalar tüm hızıyla sürerken, Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin, tadilatta artık sona gelindiğini ve Manisalı vatandaşları il binasında ağırlamak için sabırsızlandıklarını söyledi. “Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’nun da katılımıyla muhteşem bir açılış gerçekleştireceğiz.” diyen Keskin, tüm Manisalıların açılışa davetli olduğunu, açılış gününün çok yakında duyurulacağını ifade etti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri