Ana Sayfa Türkiye Gelecek Partisi Mardin, çocuklara binlerce kitap hediye etti!

Gelecek Partisi Mardin, çocuklara binlerce kitap hediye etti!

Gelecek Partisi, Türkiye'nin dört bir yanında kongre ve teşkilatlanma çalışmalarının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerini de sürdürüyor

Kongre ve teşkilatlanma çalışmalarının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de devam eden Gelecek Partisi, Mardin’in Kızıltepe ilçesindeki bir ilköğretim okuluna yaklaşık bin kadar kitap hediye etti.

Gelecek Partisi Mardin İl Başkan Yardımcısı Diyadin Değer ile il yönetim kurulu üyeleri Merve Beyazıt ve Tacettin Bahadıroğlu’nun teslim ettiği kitaplar, öğrenciler tarafından büyük bir sevinçle karşılandı.

Gelecek Partisi Mardin 1

Burada kısa bir açıklama yapan Gelecek Partisi Mardin İl Başkan Yardımcısı Diyadin Değer, “Bu kampanyayı gerçekleştirmemizde emeği olan Ankara teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Eğitim, ülkemizin tüm sorunlarını çözme noktasındaki en önemli unsur. Geleceğimiz olan çocuklarımıza okumanın önemini çok iyi anlatmamız lazım. Onlar okudukça hem Mardinimizin hem de ülkemizin geleceği daha aydınlık olacak. Elimizden geldiğince bu ve benzeri kampanyaları tekrar ederek çocuklarımızı kitapla buluşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Takip Et

20,262BeğenenlerBeğen
18,145TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri