Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Mardin, ihtiyaç sahibi çocukları unutmadı

Gelecek Partisi Mardin, ihtiyaç sahibi çocukları unutmadı

Gelecek Partisi Mardin İl Başkanlığı, Mardin'in merkez ilçesinin yanı sıra Nusaybin, Kızıltepe ve Midyat'ta ihtiyaç sahibi çocukların yardımına koştu

Gelecek Partisi Mardin İl Başkanlığı, düzenlediği yardım kampanyası ile ildeki ihtiyaç sahibi çocukların yardımına koştu.

Mardin’in merkez ilçesinin yanı sıra Nusaybin, Kızıltepe ve Midyat’ta ihtiyaç sahibi aileler tespit edilerek çocuklarına kıyafet yardımı yapıldı.

Gelecek Partisi Mardin İl Başkanı Cesur Yücedağ’ın organize ettiği kampanyaya Nusaybin, Kızıltepe ve Midyat İlçe Başkanlıkları da destek verdi.

İl Başkanı Cesur Yücedağ, “İlimizde ihtiyaç sahibi çocukları belirleyerek kışlık kıyafet ihtiyaçlarını karşılamaya gayret ettik. Çocuklarımızın yüzündeki mutluluk her şeye bedel. Gelecek Partisi olarak gücümüz yettiğince nerede bir gariban, mazlum varsa el uzatmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Kızıltepe İlçe Başkanı İbrahim Tuncel ise yaptığı açıklamada “İlçemizde de oldukça fazla sayıda ihtiyaç sahibi çocuğumuz var. Biz Gelecek Partisi olarak elimizden geldiğince çocuklarımızın gereksinimlerini karşılama noktasında çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri