Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Midyat İlçe Başkanlığı hizmete açıldı

Gelecek Partisi Midyat İlçe Başkanlığı hizmete açıldı

Teşkilatlanma ve saha çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi, Mardin'de Midyat İlçe Başkanlığını hizmete soktu. Törene Midyatlılar yoğun ilgi gösterdi

Geçtiğimiz ay göreve Cesur Yücedağ’ın gelmesiyle adeta teşkilatlanma atılımı yapan Gelecek Partisi Mardin, geçtiğimiz hafta 6 ilçe başkanını belirlemesinin ardından ilçe başkanlığı binalarını da teker teker hizmete sokmaya başladı. Bu çerçevede bugün Gelecek Partisi Midyat İlçe Başkanlığı da ilçe sakinlerinin yoğun katılımı ve ilgisiyle hizmete girdi.

Bugün, Gelecek Partisi Mardin İl Başkanı Cesur Yücedağ ile Kurucular Kurulu Üyesi Şükrü Kırboğa ve Şırnak İl Başkanı Şahin Sulhan katıldığı bir törenle Midyat İlçe Başkanlığı hizmete açılırken törene Midyatlılar da yoğun ilgi gösterdi.

Gelecek Partisi Midyat İlçe Başkanı Kenan Alpar ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu törene çok sayıda partili de katılım sağladı.

Törende bir konuşma yapan İl Başkanı Yücedağ, Gelecek Partisi’nin yozlaşan iktidara bir tepki olarak kurulduğunu söylerken kısa süre içinde 6 ilçe başkanını belirlediklerini ve ilçe başkanlık binalarını hizmete soktuklarını söyledi. Kongre sürecinin de önümüzdeki hafta başlayacağını belirten Başkan Yücedağ, ilçe başkanlığı açılışına katılanlara teşekkür ettiğini belirtti.


Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri