Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Sakarya, Arifiye ve Akyazı ilçe kongrelerini de tamamladı

Gelecek Partisi Sakarya, Arifiye ve Akyazı ilçe kongrelerini de tamamladı

Türkiye'nin dört bir tarafında kongrelerini sürdüren Gelecek Partisi, Sakarya'da da bugün yaptığı iki kongreyle toplamda altı ilçe kongresini tamamlayarak il kongresini yapmaya hak kazandı

Arifiye

Tek liste halinde gidilen kongrede kurucu başkan Mehtin Demirkol yeniden ilçe başkanı seçildi.

Arifiye İlçe Teşkilat binasında yapılan kongreye; Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Nuray Sağıroğlu, Sakarya İl Başkanı Ender Serbes, il başkan yardımcıları, ilçe başkanları ve çeşitli kademelerde görev alan partililer katıldı.

Kongreye tek liste ile giren Mehtin Demirkol ilçe başkanı seçilirken, yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu. “Sadrettin Tanyel, Canip Sarıgül, Ceyda Hereser, Yunus Çaktı, İbrahim Özyapıcı, İbrahim Tosun, Seit Arık, Ayşen Çelebi, Cüneyt Kılıç, Rabie Sürekli, Arif Yakar, Yüksel Muhammed Kars, Murat Bekmez, Ümit Temiz”

Akyazı

Kongre heyecanının yaşandığı bir diğer ilçe ise Akyazı oldu. Akyazı’da da tek liste gidilen kongrede kurucu ilçe başkanı Hüseyin Güler yeniden ilçe başkanı seçildi.

Akyazı İlçe Teşkilat binasında yapılan kongreye; Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes, il başkan yardımcıları, ilçe başkanları ve çeşitli kademelerde görev alan partililer katıldı.

Kongreye tek liste ile giren Hüseyin Güler ilçe başkanı seçilirken, yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu. “Selver Koç, Necmettin Özgürsoy, Selim Ocaklı, Hakan Cengiz, Emre Fidan, Metin Saktan, Yaşar Kulaksız, Cesim Bingöl, Ömer Arık, Hüseyin Tanrıkulu, Çiğdem Işık, Erdoğan Yılmaz, Halil İbrahim Uzun, Mustafa Yavuztürk”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri