Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik oldu

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik oldu

Gelecek Partisi'nde Sakarya İl Başkanlığına Fatih Sevindik atandı

Gelecek Partisi’nde bir il başkanının daha ataması gerçekleştirildi. Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanlığına Fatih Sevindik atandı.

Gelecek Partisi Genel Merkezi’nde yetki belgesini Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun elinden alan Sevindik, “Bana duyulan güven dolayısıyla teşekkür ediyorum. Gelecek Partisi’ni Sakarya’da birinci parti yapmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Selim Temurci ise atamayı sosyal medya hesabından duyurdu.

Temurci, yaptığı açıklamada “Genel Merkezimizde yaptığımız istişareler neticesinde Sakarya İl Başkanımız olarak Sayın Fatih Sevindik Bey’in ataması gerçekleştirilmiştir. İl Başkanımıza üstün başarılar diliyor, bu süreçte emeği geçen tüm Gelecek Gönüllüsü kardeşlerimize teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Gelecek Partisi’nin Sakaryalı Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’ün de hazır bulunduğu yetki belgesi teslimi sırasında Sevindik’in yönetiminde bulunması beklenen bazı isimler de yer aldı.

Üstün ise kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanlığı için sorumluluk alan Fatih Sevindik beyi tebrik ediyor, başarılar diliyorum… Sorumluluk almaya hazır olan arkadaşlarımızada teşekkürlerimi sunuyorum… Hayırlı uğurlu olsun…”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri