Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi, Sakarya'da 4 ilçe başkanının atamasını gerçekleştirdi

Gelecek Partisi, Sakarya’da 4 ilçe başkanının atamasını gerçekleştirdi

Teşkilatlanma çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Gelecek Partisi, Sakarya'da 4 ilçe başkanını belirledi

Yaklaşık iki ay önce göreve Fatih Sevindik’in gelmesiyle teşkilatlanma ve saha çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanlığı, bugün dört ilçe başkanının atamasını gerçeklşetirdi.

Gelecek Partisi’nin Sakaryalı Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ile Parti Genel Sekreter Yardımcısı Nuray Sağıroğlu’nun da hazır bulunduğu yetki belgesi takdiminde İl Başkanı Fatih Sevindik de katıldı.

Ataması gerçekleştirilen ilçe başkanları, yetki belgelerini Gelecek Partisi Genel Merkez’inde Ahmet Davutoğlu’nun elinden aldılar.

Gelecek Partisi Kaynarca İlçe Başkanlığı’na Hikmet Civelek atanırken Karasu İlçe Başkanlığı’na Salim Direk, Ferizli İlçe Başkanlığı’na Hasan Çakır, Taraklı İlçe Başkanlığı’na ise Ali Karagöz’ün atamaları gerçekleştirildi.

Burada kısa bir açıklama yapan ilçe başkanları, kendilerine duyulan güven nedeniyle Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’na ve İl Başkanı Fatih Sevindik’e teşekkür ettiklerini belirterek ilçelerinde Gelecek Partisi’ni birinci parti yapmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söylediler.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri