Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt: 17 ilçe ve büyükşehiri kazanacağız!

Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt: 17 ilçe ve büyükşehiri kazanacağız!

Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, Gazete Güncel ve Samsun Güncel adlı internet haber sitesine önemli değerlendirmelerde bulundu

Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, Gazete Gerçek Haber Müdürü ve Samsun Güncel adlı internet haber sitesine konuştu.

17 ilçe ve büyükşehiri kazanacağız

Şu ana dek Samsun’da üç ilçenin atamasını gerçekleştiren Gelecek Partisi Samsun İl Başkanlığı, kalan on dört ilçe için teşkilatlanma çalışmalarını hızla sürdürüyor. Şimdiye kadar 3 ilçe teşkilatının atanmasının gerçekleştirildiğini kaydeden Gelecek Partisi’nin kurucu Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, “Samsun’da 17 ilçe belediye başkanlığı ve bir de Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kazanacak teşkilatlar oluşturuyoruz” diye konuştu.

Gelecek Partisi Samsun Kurucu İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, Gazete Gerçek Haber Müdürü ve Samsun Güncel haber sitesinin Genel Yayın Yönetmeni Tolga BİRGÜCÜ’ye konuştu. Ahmet Davutoğlu’nun Genel Başkanlığı’nda kurulan Gelecek Partisi’nin Samsun İl Başkanlığı, ilçe teşkilatlanma çalışmalarını hızla sürdürüyor. Gelecek Partisi Samsun Kurucu İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt’ün öncülüğünde yürütülen çalışmalar, detaylı bir şekilde devam ediyor. Kentte şu ana kadar 3 ilçede atama gerçekleştirildi. İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, kısa sürede 17 ilçede atamalarını tamamlamayı hedeflediklerini söyledi. Başkan Yeşilyurt, partilerini Samsun’da 17 ilçe belediye başkanlığı ve bir de Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini kazanacak şekilde kadrolar kurmaya gayret gösterdiklerini ifade etti.

Her ilçede çalışıyoruz

İl Başkanı Yeşilyurt, “Parti kadrolarımızı oluşturmak için gece-gündüz demeden çalışıyoruz, büyük gayret içerisindeyiz. Partimizin kongresini yapabilmemiz için ilçe başkanlıkları atamalarımızın üçte birini tamamlamamız gerekiyor. Yani şehrimizde 6 ilçemizin atanması gerekiyor. İleriye yönelik kapsamlı çalışmalar yürütüyoruz, ilçelerimizde kanaat önderi olan, ortaya fikir koyabilecek olan ve ciddi katkılar sağlama kapasitesi taşıyan arkadaşlarımızla istişare halindeyiz. Bugünün değil yarının yani geleceğin hesabını yapacak arkadaşlarımız göreve geliyorlar. Kısa sürede şimdiye kadar üç ilçemizin atamasını gerçekleştirdik ve diğer ilçelerimizin atanmaları noktasında da çalışma halindeyiz. Aynı performansla tüm ilçelerimizi il kongremize hazırlanmak adına atamalarını planlıyoruz” dedi.

Samsun’u büyük kongreye hazırlıyoruz

Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu öncülüğünde partimiz 41 ilde kadrolaşmasını tamamladı. Biz de Samsun olarak kısa sürede atamalarımı tamamlayarak, büyük kongreye hazır olacağız. Amacımız 17 ilçemizin bir an evvel, hatasız bir şekilde atamasını gerçekleştirmek. Şu ana kadar atadığımız ilçe başkanlarımıza karşı teveccühler çok güzel. İl Başkanı olarak beni de arayan ve tebrik eden çok kişi oluyor ve bana memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Bu bizi oldukça memnun ediyor” şeklinde konuştu.Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri