Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Sancaktepe'de sahaya indi

Gelecek Partisi Sancaktepe’de sahaya indi

Gelecek Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Mustafa Karlı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Sancaktepe'de sahaya inerek esnaf ve vatandaşın derdini dinledi

Gelecek Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Mustafa Karlı ve beraberindeki ilçe yönetim kurulu üyeleri Sarıgazi’de esnafı ziyaret etti.

İlçe Başkanı Mustafa Karlı ve beraberindeki partililer, Sarıgazi’de esnafın derdini dinledi. Başkan Karlı, yaptığı açıklamada “Normalleşmeyle beraber esnafımızın bir nebze nefes alacağını umut ediyoruz. İktidar, bugüne kadar pandemi sürecinde esnafımıza gereken desteği sağlamadı. Hibe olarak verilmesi gereken yardımlar kredi olarak verilerek esnafımızın mevcut yükünün üzerine yük bindirildi. Biz Gelecek Partisi olarak, salgın sürecinin başından beri atılması gereken adımları kamuoyuyla sürekli olarak paylaştık. Ne yazık ki iktidardakiler çağrılarımıza kulak tıkadı. Biz bugüne kadar esnafımızın yanında olduğumuz gibi bundan sonra da hem atılması gereken adımlar noktasında eleştiri ve çözüm önerilerimizi paylaşmaya hem de sahada esnafımızın derdini dinlemek için yanlarında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Sarıgazi esnafı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Başkan Karlı ve ekibine teşekkür etti. Esnaflar, içinde bulunduğu sıkıntıları ve beklentilerini Gelecek Partisi heyetine aktarma fırsatını buldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri