Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Sancaktepe'den cemevi ziyareti

Gelecek Partisi Sancaktepe’den cemevi ziyareti

Gelecek Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Mustafa Karlı ve beraberindeki ilçe yönetim kurulu üyeleri Yenidoğan Cemevi'ni ziyaret etti

Gelecek Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Mustafa Karlı, Sancaktepe’de bulunan Yenidoğan Cemevi’ni ziyaret etti.

Karlı’ya ilçe yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Gelecek Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik de eşlik etti.

Burada, Cemevi Dernek Başkanı Rıza Atmaca tarafından karşılanan Gelecek Partisi heyeti, misafirperverliğinden dolayı Başkan Atmaca ve dernek yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederken İlçe Başkanı Mustafa Karlı, yaptığı açıklamada “Sancaktepe’de alevi vatandaşlarımız ile her zaman iç içeyiz. Gelecek Partisi olarak onların taleplerini son derece önemsiyor; politikalarımızı ve çözüm önerilerimizi de onların istekleri doğrultusunda şekillendiriyoruz. Alevi vatandaşlarımızın, partimiz bünyesinde genel başkan yardımcısı düzeyinde temsil edilmesi de bu konudaki samimiyetimizin kanıtı niteliğinde. Dernek Başkanımız Sayın Rıza Atmaca’ya gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yenidoğan Cemevi Dernek Başkanı Rıza Atmaca da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Sayın Karlı’ya nazik ziyareti dolayısıyla teşekkür ediyorum. Siyasi partilerin alevi vatandaşlarımızın talepleri noktasındaki hassasiyeti bizler için son derece kıymetli. Kendileriyle daha sık bir araya gelmeyi can-ı gönülden arzu ediyoruz” diye konuştu.

Başkan Mustafa Karlı, ziyarete ilişkin fotoğrafları kişisel sosyal medya hesabından paylaşarak teşekkürünü yineledi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri