Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Şanlıurfa teşkilatı kentte 5 bin maske dağıttı!

Gelecek Partisi Şanlıurfa teşkilatı kentte 5 bin maske dağıttı!

Yılan hikayesine dönen maske dağıtımının hatırlanacağı gibi önce satışı yasaklanmış ardından PTT aracılığıyla dağıtılacağı duyurulmuş, PTT’nin önünde oluşan uzun kuyruklar sonrasında cep telefonlarına gelen bir kodla eczanelerden dağıtılacağı söylenmiş, bu yöntem de büyük ölçüde başarısız olunca son olarak geçtiğimiz günlerde satışı serbest bırakılmıştı.

Bu durum yurdun dört bir yanındaki Gelecek Partisi teşkilatlarını harekete geçirdi. İzmir, İstanbul, Ankara, Bartın, Burdur, Çanakkale, Antalya, Konya, Bitlis, Bingöl gibi kentlerin yanı sıra parti teşkilatı Şanlurfa’da da sahaya inerek vatandaşlara maske dağıttı.

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Abdullah Yeşil’in talimatıyla yaptırılan maskeler kentin cadde ve sokaklarında teşkilat mensupları tarafından vatandaşlara takdim edilirken maskeyi alanlar da maskeyi ulaşmakta yaşadıkları güçlüklere değindi. Vatandaşlar, Gelecek Partisi teşkilatlarına böylesine önemli bir konuda yardımlarına koştukları için teşekkür ettiklerini belirttiler.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri