Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Şanlıurfa'da çığ gibi büyüyor

Gelecek Partisi Şanlıurfa’da çığ gibi büyüyor

Gelecek Partisi'ne Şanlıurfa'da büyük bir katılım gerçekleşti

Gelecek Partisi, Şanlıurfa’da teşkilatlanma çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken geçtiğimiz hafta gerçekleşen yaklaşık 150 kişilik katılımın ardından bu hafta da büyük bir katılım oldu.

Geçen hafta, Türk Birliği Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Fethi Demiral ve 50 kişilik yönetimi partisinden istifa ederek Gelecek Partisi’ne geçmişlerdi. Demiral ve yönetiminin yanı sıra Kısas Beldesinden AK Parti Mahalle Başkanı Ali Men de istifa ederek ailesiyle birlikte Gelecek Partisi’ne katılmıştı.

Dün gerçekleşen katılım töreninde ise Bu hafta Gelecek Partisine Haliliye ilçesinden Aslan ve Yıldız aileleri ile Karaköprü ilçesinden Çilkes ailesi Gelecek Partisi’ne katıldılar.

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı’nda gerçekleşen katılım töreninde konuşan İl Başkanı Abdullah Yeşil, “Parti olarak ayrıştırıcı değil birleştirici olacağız. Kimseyi terörist ilan etmeden herkesi kucaklamaya devam edeceğiz. Kapımız herkese açık. Urfa’da Gelecek Partisi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Görüyorsunuz her hafta yüzlerce insan partimize katılıyor. Urfa Halkına partimize göstermiş oldukları teveccüh için teşekkür ediyorum. diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri