Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Van, Abdülhekim Karabıyık ile devam dedi!

Gelecek Partisi Van, Abdülhekim Karabıyık ile devam dedi!

Dün, onuncu il kongresini Van'da gerçekleştiren Gelecek Partisi'nde Abdülhekim Karabıyık il başkanlığına seçilerek görevine devam etti

Gelecek Partisi Van Kurucu İl Başkanı Abdülhekim Karabıyık, bugün yapılan Van 1. Olağan İl Kongresinde delegelerin oylarının tamamını alarak il başkanlığı görevini sürdürdü.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen kongreye tek liste halinde gidilirken kongrede kurucu il başkanı Abdülhekim Karabıyık ve yönetimi delegelerin oylarının tamamını alarak güven tazeledi.

Kongrede bir konuşma yapan başkan Karabıyık, il binalarının kontratını on yıllık yaptıklarını belirterek “Hatırlarsanız bizim için parti kuramazlar, kursalar da tabela partisi olurlar demişlerdi. Biz binamızı on yıllığına kiralayarak Van’dan bütün Türkiye’ye mesaj verdik” diye konuştu.

Kongrenin ardından Ahmet Davutoğlu, Abdülhekim Karabıyık, Genel Başkan Yardımcıları, Gelecek Partisi Van il teşkilatı ile çok sayıda partili Van sokaklarında dolaşarak esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Vanlıların yoğun ilgi gösterdiği Ahmet Davutoğlu ve Gelecek Partililer halkla uzun süre sohbet ettiler. Başta işsizlik ve hayat pahalılığından dem vuran vatandaşlarla dertleşen Gelecek Partisi heyeti, gördüğü yoğun ilgiden memnun kalırken, Genel Başkan Ahmet Davutoğlu en kısa sürede tekrar Van’a ziyaret sözü verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri