Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi Yenimahalle ilçe kongresinde Davutoğlu sürprizi

Gelecek Partisi Yenimahalle ilçe kongresinde Davutoğlu sürprizi

Salgın süreci tedbirlerinin gevşetilmesinin ardından teşkilatlanma ve saha çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi, bir yandan da kongre sürecini başlattı. İlk kongresini geçtiğimiz ay Ardahan Merkez ilçede gerçekleştiren Gelecek Partisi, İstanbul, Van, Diyarbakır, Bartın, Konya, Batman gibi illerin ilçelerinde de kongrelerini yapmaya başladı.

Bu hafta Ankara’daki ilk kongresini Çankaya ilçesinde gerçekleştiren parti, bugün 4 ilçe kongresini daha yaptı. Etimesgut, Çamlıdere, Yenimahalle ve Keçiören ilçe kongrelerini Genel Başkan Yardımcıları Nedim Yamalı, Selçuk Özdağ ve Feramuz Üstün’ün de katılımıyla yapan Gelecek Partisi’nde kurucu ilçe başkanları, delegelerin oylarının tamamını alarak görevini sürdürdü.

Bugün gerçekleştirilen Yenimahalle ilçe kongresinde ise Genel Başkan Ahmet Davutoğlu sürprizi yaşandı. Kongreye katılacağına ilişkin bir bilgi paylaşmayan Davutoğlu, sürpriz yaparak kongreye iştirak etti.

Burada bir konuşma yapan Gelecek Partisi lideri, delegelerin oyunun tamamını alarak görevini sürdüren kurucu ilçe başkanı Gökhan Kolukırık ve yönetimine başarılar diledi. Davutoğlu, konuşmasında ayrıca gündeme ilişkin kısa bir değerlendirme de yaptı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri