Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nde Adıyaman merkez ilçe kongresi yapıldı

Gelecek Partisi’nde Adıyaman merkez ilçe kongresi yapıldı

Gelecek Partisi'nde geçtiğimiz hafta sonu kongre heyecanın yaşandığı yerlerden birisi de Adıyaman'ın Merkez ilçesi oldu

Adıyaman Belediyesi konferans salonunda gerçekleşen kongreye, kurucular kurulu üyeleri Seyfettin Bilen, Hacı Mehmet Karataş, İl başkanı Abdurrahman Dimez, Kadın Kolları başkanı ve çok sayıda partili katıldı.

Kongrede bir konuşma yapan Gelecek Partisi  kurucular kurulu üyesi Seyfettin Bilen’den sonra söz alan başkan Ömer Taşkın şunları söyledi:

“Saygıdeğer başkanlarım, geleceğimizin teminatını yetiştiren hanımefendiler, geleceğimizi emanet edeceğimiz genç kardeşlerim ve değerli basın mensubu arkadaşlar. Gelecek Partisi, Adıyaman Merkez İlçe Kongremize hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Hepinizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum.. Hükümet sisteminin tıkandığı bir dönemde, ülkenin geleceğini başkalarına terk etmeyen, Genel Başkanımız, Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU önderliğinde başlayan Gelecek Partisiyle yolumuza devam edeceğiz.

13 Aralık 2019 tarihinde, Ankara’da başlamış olan bu hareket, tüm Türkiye’de teşkilatlanarak, geleceğin inşası için tüm hızıyla devam etmektedir.

Gelecek partisinin teşkilatlanmasını Adıyaman’da devamını sağlayarak, bu hareketin içinde olmanın gururunu bugün birlikte yaşamaktayız. Amacımız, kaybettiğimiz vazgeçilmez değerlerimiz olan Adaletin, Ahlakın, hakimiyetini sağlayarak, ülkemize, insanlığa huzurun, barışın hakimiyetini sağlamak için Gelecek Partisiyle birlikte bu yola çıktık.

Millete hizmet etmeyi şiar edinmiş, Gelecek ekibi olarak Adıyaman’da çalınmadık kapı, kazanılmamış gönül bırakmayana kadar hep beraber çalışacağız. Geleceğin Türkiye’sini inşa etme yolunda, Genel Başkanımız Ahmet DAVUTOĞLU önderliğinde başlayan bu kutlu yürüyüşün mensubu olmaktan gurur ve onur duymaktayım.

Ve büyük bir cesaret örneği göstererek burada bizlerle beraber olan siz saygıdeğer büyüklerime ve kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Kongremizde bizi yalnız bırakmayarak, geleceğimizin inşasını onurlandırdığınız için hepinize Teşekkür Ederim. Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Konuşmaların ardından tek listeyle girilen seçimde mevcut başkan veteriner Hekim Ömer Taşkın,Gelecek Partisi Adıyaman merkez ilçe başkanlığına seçildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri