Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nde Antalya ve Aksaray il kongreleri, pazar günü Davutoğlu'nun katılımıyla yapılacak

Gelecek Partisi’nde Antalya ve Aksaray il kongreleri, pazar günü Davutoğlu’nun katılımıyla yapılacak

Kongre çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Gelecek Partisi'nde Antalya ve Aksaray il kongreleri bugün yapılacak

Teşkilatlanma ve saha çalışmalarının yanı sıra kongre çalışmalarına da devam eden Gelecek Partisi, olası bir erken seçime tek başına katılabilmek için bir an önce kongre yeter sayısına ulaşmak istiyor.

Bilindiği gibi seçimlere tek başına girebilmek için 41 il ile o illerin üçte biri oranında ilçedeki kongrelerini tamamlanması gerekiyor.

Şu ana dek 30 il ve 220 ilçe kongresinin tamamlandığı Gelecek Partisi’nde pazar günü yapılacak kongrelerin ardından tamamlanmış il kongresi sayısı 32’ye yükselecek.

Gelecek Partisi Antalya İl Kongresi saat 10:00’da başlayacak. Antalya Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak olan kongreye Genel Başkan Ahmet Davutoğlu, pandemi tedbirleri ve kolundaki doku zedelenmesi nedeniyle videokonferans yoluyla katılarak partililere seslenecek.

Antalya İl Başkanı Beytullah Demir’in tek listeyle kongreye girmesi beklenirken koronavirüs salgını dolayısıyla salona sınırlı sayıda katılım kabul edilecek.

Pazar günü kongre heyecanının yaşanacağı bir diğer il ise Aksaray. Saat 14:00’te başlayacak olan kongrede Kurucu İl Başkanı Muhammed Dilmaç’ın da tek listeyle girerek güven tazelemesi bekleniyor. Davutoğlu, Aksaray’daki kongreye de videokonferans ile bağlanarak buradaki partililere bir konuşma yapacak.Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri