Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nde Gümüşhane İl Kongresi yapıldı

Gelecek Partisi’nde Gümüşhane İl Kongresi yapıldı

Kongre çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Gelecek Partisi'nde bugün Gümüşhane İl Kongresi gerçekleştirildi

Pandemi tedbirlerinin gevşetilmesiyle harekete geçen ve ilk ilçe kongresini Haziran ayının sonunda Ardahan’ın Merkez ilçesinde yapan Gelecek Partisi, şu ana dek 185 ilçe ve 19 il kongresini tamamladı.

Bugün, 19. il kongresini Gümüşhane’de yapan Gelecek Partisi, seçimlere tek başına girmek için yeterli sayıya ulaşmak için kongre çalışmalarına hız verdi. Seçimlere girebilmek için 41 il ve bu illerin her birinin üçte biri oranındaki ilçede kongrelerin tamamlanması ve ardından büyük kongrenin yapılması gerekiyor.

Şu ana kadar 19 il ve 185 ilçe kongresini tamamlayan Gelecek Partisi’nde hedef, eylül ayı içinde yeter sayıya ulaşarak en geç ekim ayında büyük kongreye gitmek.

Bugün Gümüşhane il kongresini de tamamlayan Gelecek Partisi’nde il başkanlığına kurucu il başkanı Yasin Uçan yeniden seçildi. Uçan, delegelerin oyunun tamamını alarak güven tazeledi.

Kongreye, partililer ve delegelerin yanı sıra Bayburt İl Başkanı Nazir Güler de katıldı. KOVID-19 nedeniyle kongreye katılım sınırlı sayıda tutularak pandemi tedbirlerinin en üst düzeyde olduğu gözlendi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri