Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi’nde Kayseri İl Kongresi bugün saat 13:00'te

Gelecek Partisi’nde Kayseri İl Kongresi bugün saat 13:00’te

Kongre çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Gelecek Partisi'nde Kayseri İl Kongresi bugün yapılacak

Teşkilatlanma ve saha çalışmalarının yanı sıra kongre çalışmalarına da devam eden Gelecek Partisi, olası bir erken seçime tek başına katılabilmek için bir an önce kongre yeter sayısına ulaşmak istiyor. Bu bağlamda partinin yirmi birinci il kongresi olan Kayseri İl Kongresi bugün yapılacak.

Bilindiği gibi seçimlere tek başına girebilmek için 41 il ile o illerin üçte biri oranında ilçedeki kongrelerini tamamlanması gerekiyor.

Şu ana dek 19 il ve 194 ilçe kongresinin tamamlandığı Gelecek Partisi’nde yirmi birinci il kongresi yarın Kayseri’de gerçekleştirilecek.

Saat 11:00’de başlayacak olan kongre Gelecek Partisi’nin resmi Twitter, Youtube ve Facebook hesaplarının yanı sıra Medya Notu’ndan da canlı olarak takip edilebilecek. Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ise kongreye telekonferans yoluyla bağlanarak partililere ve delegelere hitap edecek. Öte yandan Genel Başkan Yardımcıları Nedim Yamalı ve Selim Temurci ile beraberindeki heyetin kongrede hazır bulunması bekleniyor.

Kayseri Kültür Merkezi Alaeddin Keykubat Salonu’nda yapılacak olan kongreye kurucu il başkanı Avukat Zülküf Arslan tek listeyle girecek.


Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri