Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nde kongre heyecanı sürüyor

Gelecek Partisi’nde kongre heyecanı sürüyor

Türkiye genelinde ilçe kongrelerinin startını veren Gelecek Partisi, İstanbul’da da cuma günü Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun katıldığı Esenyurt ilçe kongresiyle İstanbul’da da süreci başlattı.

Dün, beş ilçede birden kongresini gerçekleştiren Gelecek Partisi, bugün de Tuzla ve Ümraniye kongreleriyle birlikte toplamda sekiz ilçe kongresini tamamlamış oldu.

Tuzla ilçe kongresine Genel Başkan Yardımcıları Selçuk Özdağ, Selim Temurci, Sema Silkin Ün ve Mustafa Gözel’in yanı sıra İstanbul il başkanı İsa Mesih Şahin ile delegeler ve çok sayıda partili katılım sağlarken sosyal mesafe kuralları gereği birçok partili de alandaki yerini alamadı.

Genel Başkan Yardımcıları ile il başkanı İsa Mesih Şahin’in yaptığı konuşmaların ardından faaliyet raporu ve mali rapor okunarak oylamaya geçildi. Mevcut ilçe başkanı Gökhan Özkan başkanlığa seçilerek görevini sürdürdü.

Kongre heyecanın yaşandığı bir diğer ilçe ise Ümraniye oldu. Yoğun katılımla gerçekleşen kongreye Genel Başkan Yardımcıları Selim Temurci ve Feramuz Üstün ile il başkanı İsa Mesih Şahin, İstanbul Kadın Kolları Başkanı Perihan Toğay’ın yanı sıra parti yönetim kurulu üyesi Nihal Olçok da gelerek partililerin coşkusuna ortak oldu. Ümraniye’de de mevcut başkan Enver Sedat Çakıroğlu, delegelerin tamamının oyunu alarak güven tazeledi.

Resim

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri