Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nde kongre heyecanı sürüyor

Gelecek Partisi’nde kongre heyecanı sürüyor

Haziran ayı sonunda kongre sürecinin startını veren Gelecek Partisi, dokuzuncu il kongresini Genel Başkan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla Van'da gerçekleştirecek

Şu ana dek sekiz il ve yüz elli ilçe kongresini tamamlayan Gelecek Partisi, dokuzuncu il kongresini Van’da gerçekleştirecek. Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek olan kongreye çok sayıda genel başkan yardımcısı, kurucular kurulu üyesinin yanı sıra delegeler ile binlerce partilinin katılımı bekleniyor.

Beş ilçede kongrelerini tamamlayan Gelecek Partisi Van il teşkilatı, il kongresi yapmaya hak kazanan teşkilatlardan birisi oldu.

Prestij Haber’e kongre sürecine ilişkin bilgiler veren Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdülhekim Karabıyık, pandemi süreci kısıtlamalarına rağmen çalışmalarını aksatmadıklarını ifade ederken sözlerini şöyle sürdürdü: “22 Ağustos Cumartesi günü de Genel Başkanımız, eski başbakanlardan sayın Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile saat 11.00’de 15 Temmuz Şehitler Parkı Konferans Salonu’nda 1. Olağan İl Kongremizi yapacağız. İl kongrelerimizi yapmamız gerekiyor ki olası bir seçime girebilelim. Düşmanlık diliyle değil dostluk diliyle yeni bir sayfa açmak istiyoruz.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,693TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri