Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nde Mardin atılımı!

Gelecek Partisi’nde Mardin atılımı!

Türkiye'nin dört bir yanında teşkilatlanma atılımı yapan Gelecek Partisi, Mardin'de 6 kurucu ilçe başkanını belirlerken, partinin Derik ilçe binasının açılışı adeta şölene dönüştü

Mardin İl Başkanlığına Cesur Yücedağ’ın atanmasının ardından hızla kurucu ilçe başkanlarını belirleyen Gelecek Partisi Mardin’de 6 ilçe başkanı birden yetki belgesini alarak göreve başladı.

Yaklaşık üç hafta önce göreve gelen Cesur Yücedağ, altı ilçe başkanının atamasını gerçekleşetirdi. Gelecek Partisi Midyat İlçe Başkanlığına Kenan Alpar getirilirken Dargeçit İlçe Başkanlığına Yusuf Dengel, Nusaybin İlçe Başkanlığına Abdulvahap Akan, Artuklu İlçe Başkanlığına Metin Ergel, Kızıltepe İlçe Başkanlığına İbrahim Tuncel, Derik İlçe Başkanlığına ise Cihan Özçelik atandı.

Artuklu İlçe Başkanlığına atanan Metin Ergel, yetki belgesini İl Başkanı Yücedağ’dan aldı
Nusaybin İlçe Başkanlığına Abdulvahap Akan atandı. İlçe binasının açılış törenine İl Başkanı Cesur Yücedağ ile birlikte il yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili de katılım gösterdi.
Midyat İlçe Başkanlığına getirilen Kenan Alpar, yetki belgesini il başkanlığı binasında Cesur Yücedağ’ın elinden alarak göreve başladı

Derik’te Gelecek Partisi’ne büyük ilgi!

İlçe başkanlarının atanmasının ardından hızla ilçe binaları hizmete sokulurken Derik İlçe Başkanlığının açılışı partililerini yanı sıra vatandaşın da yoğun ilgisiyle adeta şölen havasında geçti.

Kongremiz 1 ay içinde!

Mardin’deki teşkilatlanma sürecine ilişkin Medya Notu’na açıklamalarda bulunan İl Başkanı Cesur Yücedağ, 15 günlük bir zaman içinde altı ilçe başkanının atamasını gerçekleştirdiklerini belirtirken, “Mardin’de hocamıza ve partimize büyük bir teveccüh söz konusu. Bu haftadan itibaren kongre sürecimizi de başlatıyoruz. Amacımız bir ay içinde il kongremizi gerçekleştirmek” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri