Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nde parti içi eğitimler sürüyor

Gelecek Partisi’nde parti içi eğitimler sürüyor

Gelecek Partisi'nde parti içi eğitim faaliyetleri tüm hızıyla sürüyor

Gelecek Partisi Parti İçi Eğitim Başkanlığı, şu ana dek teşkilatlandığı 74 ilde teşkilat mensuplarına yönelik başlattığı Sandık Esaslı Çalışma (SEÇ) programları kapsamında sandık ve seçim prosedürlerine ilişkin eğitimler vermeye devam ediyor.

Bugün Mersin’de gerçekleştirilen eğitime Genel Başkan Yardımcıları Kerim Rota ve Mehmet Ali Pulcu’nun yanı sıra Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Hüseyin Tuluk da katılarak seçim ve sandık süreçleriyle ilgili Mersin teşkilatını bilgilendirdi.

Teşkilat mensupları tarafından yoğun katılım gösterilen eğitimde söz alan Hüseyin Tuluk, yaptığı teknik bilgilendirmelerin ardından sandığa sahip çıkmanın önemine değinerek “Seçim öncesi yapılan seçmenlere yönelik çalışmalar kadar sandığa sahip çıkmak da hayati önem arz ediyor. Bize verilen hiçbir oyun zayi olmaması için hem mevzuata çok iyi bir şekilde hakim olmalıyız hem de hakkımızı savunabilmek adına hukuki süreçlere ilişkin bilgi sahibi olmalıyız” dedi. Tuluk, sahada kazanılan oyu sandıkta kaybetmemek için bu eğitimlerin bütün il ve ilçelerde periyodik aralıklarla tekrarlanacağını da belirterek “Mersin teşkilatımıza hassasiyeti ve eğitime gösterdiği ilgi nedeniyle çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış da Genel Başkan Yardımcıları Kerim Rota ve Mehmet Ali Pulcu ile Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Hüseyin Tuluk’a eğitim dolayısıyla teşekkür ederek sandığın önemine dikkat çekti. Karış, “Mersin’de partimizi hem en iyi şekilde temsil etmek hem de hakkımızı sonuna kadar korumak adına teşkilat olarak ellerinden gelen gayreti göstereceğiz” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri