Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nde Trabzon gençliği Sinan Yıldırım'a emanet

Gelecek Partisi’nde Trabzon gençliği Sinan Yıldırım’a emanet

Şu ana dek 71 il ve 350'nin üzerinde teşkilatlanan Gelecek Partisi, bir yandan da kurucu il ve ilçe gençlik kolları başkanlarını da belirlemeye devam ediyor

Teşkilatlanma çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Gelecek Partisi’nde Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanlığına Sinan Yıldırım getirildi.

Gelecek Partisi Trabzon İl Başkanı Hasan Kamil Velioğlu, kişisel sosyal medya hesapları üzerinden Trabzon Gençlik Kolları Başkanlığına Sinan Yıldırım’ın atandığını duyurdu.

Sinan Yıldırım, yetki belgesini İl Başkanı Hasan Kamil Velioğlu’nun elinden aldı.

Göreve layık görülmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Yıldırım, yetki belgesini teslim aldıktan sonra bir açıklama yaptı. Sinan Yıldırım, açıklamasında şöyle konuştu:

Sayın il başkanım, değerli dava arkadaşlarım ve kıymetli basın mensupları. 2015 yılında Kaşüstü mahallesi gençlik kolları başkanı olarak Ak partide aktif siyasete başladım. 2017 yıllarında Yomra Gençlik kollarında Başkan yardımcılığı görevinde bulundum.2018-2019 yıllarında il teşkilat başkan yardımcılığı görevinde bulundum.  Siyasi hayatım boyunca bireysel hiçbir menfaat gözetmeksizin her zaman davam ve inandığım değerler uğruna mücadele ettim. Ülkemizin son yıllarda içinde bulunduğu durum davam ve inandığım değerler ile ülke yöneticilerimiz arasında uygulama farklılıkları, siyasi mücadelemizde yanlış giden bir şeylerin olduğunu bana ve arkadaşlarıma gösterdi.  Bu bağlamda Türkiye Cumhuriyetinin seçilmiş son Başbakanı olan Ahmet Davutoğlu hocamızın kurduğu Gelecek partisinde ülkemizin aydınlık geleceğini ve inandığımız asil değerleri gördüm. Ben ve arkadaşlarım, hocamızın bize çizdiği ilke ve esaslar çerçevesinde, aktif siyasi hayatımızı Gelecek Partisinde devam ettirme kararı aldık. Beni bu asil göreve layık gören kıymetli il başkanıma hürmetlerimi sunuyor, bu asil millete ve Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu hocamıza layık olabilmek için gayretle çalışacağımızı beyan ediyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri