Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nden bildiri açıklaması: Millet, emekli askerleri troller kadar ciddiye alacaktır!

Gelecek Partisi’nden bildiri açıklaması: Millet, emekli askerleri troller kadar ciddiye alacaktır!

Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden dün gece yarısı 103 amiralin bildirisine ilişkin açıklama yaptı

Bildiriyi ‘kabul edilemez’ olarak tanımlayan Gelecek Partili Özcan, “Emekli amirallerin yayınladığı bildiri kabul edilemezdir. Milli iradenin, hukuk devletinin ve demokrasinin dimdik yanındayız. Bu sorumsuz bildiri ülkenin asıl problemlerini göz önüne almayan, askıya alınmış hukuka, demokrasiye bir darbe daha vurmaya çalışan bir sorumsuzluktur” ifadelerini kullandı.

Millet, emekli askerleri troller kadar ciddiye alacaktır

Kişisel sosyal medya hesabı üzerinden bildiriyle ilgili açıklama yapan Gelecek Partisi Sözcüsü, “Sabah akşam trol medyalarında; demokrasiye, insan haklarına, hukuk devletine, akla ve vicdana savaş açarak iktidar şakşakçılığı yapan emekli askerleri millet ne kadar ciddiye alıyorsa, bu emekli sızlanmasını da o kadar ciddiye alacaktır” dedi.

İstediğiniz cambazı çıkarın ipe, aç karnına kimse bu şovları izlemiyor artık

Özcan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İktidar fırsattan istifade edip geleneksel “darbe haftasını” başlatacaktır. Büyük mağduriyetler dile getirilecek, nutuklar atılacaktır. Darbe tehdidiyle klavye kahramanları büyük mücadeleler verecektir!! Kısa bir süre ekonomik iflasın konuşulmamasının derin hazzı yaşanacaktır. Darbe tehditi bir sonraki uyduruk gündemle son bulacaktır. İstediğiniz cambazı çıkarın ipe, aç karnına kimse bu şovları izlemiyor artık. 17 milyon yoksul var, işsizlik %30, TÜİK bile %16 enflasyon açıklıyor, devletin borcu 2 trilyonu aşmış. Milletimizin gündemi budur.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri