Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nden Esenyurt muhtarlarına ziyaret

Gelecek Partisi’nden Esenyurt muhtarlarına ziyaret

Pandemi tedbirlerinin gevşetilmesinin ardından teşkilatlanma çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi, bir yandan kongre sürecinin startını verirken diğer yandan da saha çalışmalarına hız verdi.

Teşkilatlanmasını tamamladığı il ve ilçelerde kongrelerini başlatan Gelecek Partisi, bir yandan da hem ülke çapında hem de temsilciliğinin bulunduğu il ve ilçelerde sivil toplum kuruluşları, oda temsilcileri, esnaf, muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Gelecek Partisi Esenyurt ilçe teşkilatı da bu kapsamda ilçedeki muhtarları ziyaret ederek hem ülkenin sorunlarına ilişkin görüş ve eleştirilerini paylaşırken hem de Gelecek Partisi’nin çözüm önerilerini anlatıyor.

Esenyurt’ta Selahaddin Eyyubi, Koza, Süleymaniye ve Orhangazi mahalle muhtarlarını ziyaret eden Gelecek Partisi heyetine ilçe başkanı Veysel Karatay ve kadın kolları başkanı Gülden İlhan başkanlık etti. Karatay ve İlhan’a ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik ederken, başkan Karatay “Bize kendimizi ifade etme fırsatı veren muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Muhtarlarımız mahallelerimizin sesi, mahallelerimiz ise yerel yönetimlerin temel taşı. Muhtarlarımız ile her zaman temas halinde kalacağız.” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri