Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nden Hürriyet'e amiral manşetini sildiren itiraz! Sema Silkin'den FETÖ göndermeli çıkış

Gelecek Partisi’nden Hürriyet’e amiral manşetini sildiren itiraz! Sema Silkin’den FETÖ göndermeli çıkış

Hürriyet gazetesinin amirallerin aileleri hakkındaki utanç dolu manşetine Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin’den çok sert itirazlar geldi.

Hürriyet gazetesinin utanç dolu manşetine Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin’den çok sert itiraz geldi. Hürriyet gazetesi bugün bildiriye imza atan amirallerin isimlerini yayınladı. Ancak bununla da kalmadı. Amirallerin eşlerinin, kızlarının isimlerini de listelere ekledi. Yani Hürriyet aile boyu bir fişlemeye girişerek son yılların en utanç dolu medya işlerinden birine imza attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan “Bu işin merkezinden CHP var, medyada göreceksiniz” dedikten kısa süre sonra Hürriyet gazetesinde bildiriyi imzalayan amirallerin yakınları isim isim yayınlandı.

Bildiriye imza atan amirallerin eşlerini, kızlarını da adeta fişleyerek isim isim yayınlayan Hürriyet, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sema Silkin’in sözlerinin de etkisiyle manşetini silmek zorunda kaldı.

Gazetecilik yerine fişleme haber yapan Hürriyet gelen tepkiler üzerine kısa sürede konu hakkında atılan tweeti de sildi.

Sema Silkin Hürriyet’in amirallerin ailelerini de hedef alan haberini “Bu bir haber değil bir utan vesikası. Bu fişleme ahlakı hangi örgütten miras size” sözleriyle eleştirdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri