Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nden Kartepe çıkarması

Gelecek Partisi’nden Kartepe çıkarması

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcıları Abdullah Başçı ve Cuma İçten, Kartepe ve İzmit’te esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başçı ve bölge koordinatörü Cuma İçten, Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Serap Çakır başkanlığında, Kartepe İlçe Başkanı Emel Oruç ve teşkilat mensupları ile birlikte muhtarları ziyaret ettiler.

Vatandaşların sorunları dinleyip notlarını alan Abdullah Başcı, yaşanan aksaklıkları Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile paylaşıp gündeme alacaklarını söyledi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başçı Kızılay ziyaretinden fotoğrafları Twitter hesabından paylaştı.

KARTEPE KIZILAY’A GİTTİLER

Abdullah Başçı, “Kartepe’de bizleri bağrına basan esnafımızı ziyaret ederek dertlerine ortak olduk. Sorun ve problemlerini dinledik. Esnafımız, partimize ve genel başkanımıza güveniyor” dedi. Daha sonra Gelecek Partisi heyeti, Kızılay Kartepe Şube Başkanı Ali Varol ve ekibini ziyaret ettiler.

İZMİT ESNAFINI DA GEZDİLER

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Serap Çakır ise, “Saha çalışmalarımıza ve halkla iç içe olmaya devam edeceğiz, halkımız erken seçim değil, hemen seçim istiyor” dedi. Heyet daha sonra İzmit İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, İzmit İlçe Başkanı Ömer Uçar’a hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Akşam gerçekleştirecekleri toplantı öncesi ise Kocaeli esnafını ziyaret ettiler ve yine aynı teveccühü gördüklerini ifade ettiler.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri