Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi’nden ‘Yoksulluğun fotoğrafını çekiyoruz’ kampanyası

Gelecek Partisi’nden ‘Yoksulluğun fotoğrafını çekiyoruz’ kampanyası

Kampanya, sosyal medyada büyük ses getirdi.

Gelecek Partisi, 2020 yılının ekonomik sıkıntılarını sosyal medya üzerinden başlattığı “Yoksulluğun fotoğrafını çekiyoruz” kampanyası ile vatandaşa sordu.

Gelecek Partisi Hazine ve Maliye Politikaları Başkanı Tuncay Dinç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile 2020’nin ekonomik sıkıntılarını derinden hisseden vatandaşa sordu. Dinç’in “Yoksulluğun fotoğrafını çekiyoruz” başlığıyla başlattığı kampanya kısa sürede büyük ilgi topladı

Dinç’in, “2020 ilginç ve acı veren bir yıl da olsa nihayet bitiyor. Hepimiz sıkıntılı zamanlar yaşadık. Ekonomide yaşadığımız zorlukları en güzel hangi fotoğraf resmederdi acaba? Önerileri #2020deVatandas hashtag’i ile alalım” sözleri ile paylaştığı görselde ise şu ifadeler yer aldı:

“2020 hepimiz için zorlu bir yıl oldu. Salgının getirdiği problemlerin üzerine bir de kötü ekonomi yönetiminin yarattığı kriz eklendi.

İnsanımız işsiz, gençlerimiz çaresiz, vatandaşımız ekmeksiz kaldı…

Gelin ‘yok sayılan’ bu ekonomik kriz yüzünden insanımızın yaşadığı zorlukları, içine düşürüldüğü yoksulluğu hep birlikte resmedelim.

Ekonomik krizi en iyi yansıttığını düşündüğünüz, kendi çektiğiniz ya da daha önce medyada yayınlanmış bir fotoğrafı #2020’deVatandaş hashtag’i ile 31 Aralık tarihine kadar paylaşın.

Gelin! Görmek istemeyenlere yoksulluğun fotoğrafını gösterelim!”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri