Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'ne Etimesgut'ta toplu katılım

Gelecek Partisi’ne Etimesgut’ta toplu katılım

Gelecek Partisi'ne bugün Ankara'nın Etimesgut ilçesinde büyük bir katılım gerçekleşti

Gelecek Partisi saha çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken partiye toplu katılımlar da sürüyor. Dalga dalga yayılarak büyüyen Gelecek Partisi’ne bir toplu katılım da Etimesgut’ta gerçekleşti.

Rozetlerinin Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ tarafından takıldığı Şemsetin Sönmez, Emin Sönmez, Muhammed Sönmez, Özkan Sönmez, Muhammed Kulan, Bilal Bozkurt, Emre Bozkurt, Emre Buzludur, Emre Bozkurt, Yusuf Bektaş, Fatih Yıldız, Hüseyin Elik, Ahmet Şeyhmuz Elik ve beraberindeki çok sayıda isim bundan sonra Gelecek Partisi için tam saha çalışmalara start vereceklerini kaydetti.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile görüşen heyet, Genel Başkana yıllardır büyük bir ilgi ve hayranlık duyduklarını dile getirdi. Katılıma dair kısa bir konuşma yapan Emin Sönmez, “Sayın Genel Başkanımızı yıllardır ilgiyle hayranlıkla takip ediyoruz. Doğruları söyleyen, Allah’tan ve kul hakkından korkan bir lider. Allah’ın izniyle bizler de bugünden sonra toplantılarımızı yaparak saha çalışmalarımıza başlıyoruz” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri