Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'ne Karaman'da valilik engeli!

Gelecek Partisi’ne Karaman’da valilik engeli!

Tam kapanma dönemi boyunca ihtiyaç sahibi vatandaşların gereksinimleri karşılamak için faaliyet izni isteyen Gelecek Partisi'ne Karaman Valiliği olumsuz yanıt verdi

İhtiyaç sahibi vatandaşların taleplerini karşılamak adına valilikten izin isteyen Gelecek Partisi’nin başvurusu Karaman Valiliği tarafından reddedildi.

Resim

Valiliğin yanıtı

Resim

Kurtuluş Küçüksolak, vatandaşımızın emrindeyiz dedi ve telefon numarası paylaştı

Gelecek Partisi Karaman İl Başkanı Kurtuluş Küçüksolak, konuya ilişkin kişisel sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaparak Karaman halkının ihtiyaçları noktasında yanında olacaklarını belirtti.

Küçüksolak, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Bahse konu tarihler arasında uygulanacak olan tam kapanma sürecinde, hemşerilerimizin mağduriyet yaşamaması için Karaman Valiliği’ne vermiş olduğumuz “Destek” dilekçemizin olumlu sonuçlanacağını temenni etmiş olsak da tek adam zihniyeti sonucunda reddedilmiştir. Ancak; ülkemizin geçmekte olduğu bu zorlu süreçte, hiç bir hemşerimizi yalnız bırakmamayı kendimize vazife edinmemiz sebebiyle; Karaman’ın tüm mahallelerinde yürüme mesafesinde teşkilat birimlerimiz teyakkuz halinde olacaklardır. Karaman ve tüm ilçelerinde; bugün itibariyle Teşkilat Yapımızı tamamlanmış olmanın vermiş olduğu büyük özgüven ile buradan tüm Karaman halkına sesleniyorum. Yaşanabilecek her zorlukta ve ihtiyaç duyulması halinde, aşağıda paylaşmış olduğumuz telefon numarası üzerinden günün her saatinde ulaşabileceklerini ve teşkilatımızın tamamının emirlerinde olduğunu iletiyorum. Bu süreçte, denetim yetkilerine sahip görevli personelin teşkilat mensubu dava arkadaşlarıma, vatandaşın ihtiyaçları konusunda yardım eli uzattığı süreçte uygulayacağı her türlü engeli ve cezai müeyyidelerin sineye çekileceğini beyan ediyorum. Gelecek yarınlara hep birlikte el ele koşma sırası artık bizlerde. Şimdi kucaklaşma zamanı… İletişim: 0 (544) 274 17 77

Abdullah Başcı: Halkımızın yanındayız

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başcı da konuya ilişkin bir paylaşımda bulunarak uygulamanın tüm il ve ilçelerde geçerli olacağını belirtti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri