Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'ne Şanlıurfa'da büyük katılım

Gelecek Partisi’ne Şanlıurfa’da büyük katılım

Türkiye'nin dört bir yanında teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Gelecek Partisi, Şanlıurfa'da da her geçen gün büyümeye devam ediyor

Gelecek Partisi tüm Türkiye’de olduğu gibi Şanlıurfa’da da büyük heyecan uyandırmaya devam ediyor.

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil Şanlıurfa’da daha güçlü hale getirmek için adeta gecesini gündüzüne katarak çalışıyor.

Gelecek Partisi il başkanı Dr. Abdullah Yeşil yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

Partimiz tüm Türkiye’de olduğu gibi Şanlıurfa’da da büyük heyecan uyandırmaya devam ediyor. Partimize özellikle Şanlıurfa’da çok büyük teveccühler var.
Geçtiğimiz günlerde MHP İl Başkan yardımcılığından istifa edenHalil Ayhan, partimize katılmış ve Akçakale ilçe başkanı olarak ataması gerçekleşmişti.

Yine kentin bilinen ailelerinden Arap Hoca’nın torunu Muhammed Yusuf Tokmak Saadet Partisi İl Gençlik kolları Başkanlığı görevinden istifa ederek partimize katılmıştı.

Bugün yine partimize katılımlar oluyor, bugün Esemkulu mahallemizden Öncel, Doğan ve Şimşek aileleri katılmıştır. Doğan ailesinden Mehmet Doğan, Şimşek ailesinden Mustafa Şimşek ve Öncel ailesinden Kasım Öncel’e katılım belgesi takdim ettik. Partimiz gün geçtikçe büyüyor. Katılan tüm ailelerimize teşekkür ediyorum.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri