Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nin Alanya ilçe yönetim ve başkanlık kurulları belli oldu!

Gelecek Partisi’nin Alanya ilçe yönetim ve başkanlık kurulları belli oldu!

Teşkilatlanma çalışmalarına hız kesmeden devam eden Gelecek Partisi, bir yandan kurucu il başkanı atamalarını yaparken bir yandan da il ve ilçe teşkilatlanmalarını oluşturmaya devam ediyor.

Son olarak Alanya kurucu ilçe yönetim ve yürütme kurulunu ilan eden Gelecek Partisi’nde, Alanya İlçe Başkanı Hüseyin Tuluk, Medya Notu’na kısa bir açıklama da yaptı.

Tuluk, yaptığı açıklamada, “İlkeler doğrultusunda çıkmış olduğumuz bu yolda Gelecek Partisi Alanya Kurucu İlçe Başkanlığına atandığımız ilk günden beri her gün yoğun tempo ile çalışıp Alanyamız için en iyisini en güzelini yapmak için bir sorumluluk üstlendik. Bizi bugüne kadar yalnız bırakmayan tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Gelecek Partisi Alanya İlçe Teşkilatı olarak coşkulu bir açılış yapmayı ümit ediyorduk ama dünyayı etkisi altına alan ülkemize de sıçrayan koronavirüs illetinden dolayı şu an için açılış yapmamakla beraber yönetimimizi kamuoyuyla paylaşmayı uygun gördük. Alanyamızın geleceğini inşa etmek için çıkmış olduğumuz bu yolda siz değerli hemşehrilerime ve kamuoyuna yol arkadaşlarımı takdim etmek isterim… Bu vesileyle de tüm İslam aleminin Berat kandilini kutlarım.” ifadelerini kullandı.

İşte Gelecek Partisi Alanya ilçe yönetim ve başkanlık kurulu

Resim
Resim

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri