Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nin Anadolu çıkarması devam ediyor... İşte Yeşim Karadağ'ın Tekirdağ ziyareti

Gelecek Partisi’nin Anadolu çıkarması devam ediyor… İşte Yeşim Karadağ’ın Tekirdağ ziyareti

Pandemi süreci tedbirlerinin gevşetilmesiyle beraber teşkilatlanma, kongre ve saha çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi’nin kurucu üyeleri, genel başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri Türkiye’nin dört bir yanına dağıldı.

Parti heyetleri Türkiye’nin bütün illerinden STK temsilcileri, oda başkanları, yerel basın, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek ülkenin sorunlarına ilişkin görüşlerini ve çözüm önerilerini paylaşırken Gelecek Partisi’nin projelerini de anlatma fırsatı buluyor.

Bu ziyaretler kapsamında Gelecek Partisi Politika İzleme Kurulu (PİK) Kültür ve Turizm Politikaları Başkanı Yeşim Karadağ da Tekirdağ’da il teşkilat mensupları, sivil toplum temsilcileri, yerel basın, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Karadağ’ın ilk durağı Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı oldu. Karadağ’ı burada il başkanı Recep Nişancı ve il yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Gelecek Partisi’nin Tekirdağ’daki teşkilat mensuplarıyla tanışma ve sohbet etme imkan bulan Yeşim Karadağ, il teşkilatının çalışmaları hakkında bilgi alırken teşkilatın dinamizminden ve heyecanından memnuniyet duyduğunu aktardı.

Resim
Resim

İl Başkanlığı’ndaki buluşmanın ardından Tekirdağ İl Başkanlığı’nın tertip ettiği kahvaltı organizasyonuna katılan Karadağ, burada bir konuşma yaparak partililere seslendi. Konuşmasında liyakat ve şeffaflık vurgusu yapan Politika İzleme Kurulu Başkanı Yeşim Karadağ, kısa süre içerisinde 63 il ve 250’yi aşkın ilçede örgütlendiklerini belirterek hem Tekirdağ’da hem de yurdun dört bir köşesinde gece gündüz demeden Gelecek Partisi’ni ileri taşımak için çalışan teşkilat mensuplarına teşekkürlerini iletti.

Kahvaltının ardından yerel basın mensuplarıyla da bir araya gelen Yeşim Karadağ, gazetecilerin sorularını da yanıtladı. Yerel basının büyük ilgi gösterdiği buluşmaya çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi de katılarak sorun ve taleplerini iletti.

Resim
Resim

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri