Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nin Anadolu seferi devam ediyor..

Gelecek Partisi’nin Anadolu seferi devam ediyor..

Pandemi süreci tedbirlerinin gevşetilmesiyle beraber teşkilatlanma, kongre ve saha çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi’nin kurucu üyeleri, genel başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri Türkiye’nin dört bir yanına dağıldı.

Parti heyetleri Türkiye’nin bütün illerinden STK temsilcileri, oda başkanları, yerel basın, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek ülkenin sorunlarına ilişkin görüşlerini ve çözüm önerilerini paylaşırken Gelecek Partisi’nin projelerini de anlatma fırsatı buluyor.

Bu ziyaretler kapsamında Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Habibe Çiftçioğlu Başer ve Tarım ve Orman Politikaları İzleme Kurulu Başkanı Ali Akmaz Antalya ve Burdur’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Gelecek Partisi Antalya ve Burdur İl Başkanlıklarını ziyaret eden Başer ve Akmaz, burada il yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek teşkilatlanma çalışmaları hakkında bilgi aldı.

İl teşkilatı ziyaretlerinin ardından dernek, sivil toplum kuruluşları, esnaf ve vatandaşla bir araya gelen Başer ve Akmaz, kentin sorunlarına ilişkin istişarelerde bulunurken Gelecek Partisi’nin de çözüm önerilerini paylaştı. Ziyaretleri sırasında ikiliye Antalya İl Başkanı Beytullah Demir, Gelecek Partisi’nin Antalyalı Yönetim Kurulu Üyesi Raziye Gök Aktaş ve Antalya teşkilatından yöneticiler eşlik etti.

Burdur’da da il başkanlığının ardından beraberindeki partililerle birlikte oda ve dernek ziyaretleri gerçekleştiren ikili, yetkililerle görüş alışverişinde bulundu. Dernek temsilcileri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Yerel basınla da bir araya gelen Başer ve Akmaz, basın mensuplarının sorularını yanıtlarken Gelecek Partisi’nin çözüm önerilerini paylaşma fırsatı buldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri