Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nin üçüncü kadın il başkanı Gülfem Betül Ekinci oldu!

Gelecek Partisi’nin üçüncü kadın il başkanı Gülfem Betül Ekinci oldu!

Pandemi tedbirlerinin gevşetilmesiyle teşkilatlanma çalışmalarında atağa kalkan Gelecek Partisi, bir il başkanını daha belirledi

Kongre ve saha çalışmalarının yanı sıra teşkilatlanma çalışmalarına da son sürat devam eden Gelecek Partisi’nde üçüncü kadın il başkanı da belli oldu.

Kırıkkale İl Başkanlığına Gülfem Betül Ekinci atandı. Ekinci, Gelecek Partisi’nin yetmişinci il başkanı olurken üçüncü kadın il başkanı oldu. Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya ve Düzce İl Başkanı Vildan Yıldız’ın ardından Gelecek Partisi’nde üçüncü kadın il başkanı olan Ekinci, aynı zamanda avukat.

Yetki belgesini Gelecek Partisi’nin Ankara’daki Genel Merkez binasında, teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nedim Yamalı’nın elinden alan Ekinci, “Bu önemli göreve layık görüldüğüm için Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’na ve partimizin yetkili organlarına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

2016 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Ekinci, 2018 yılından bu yana Kırıkkale’de kendisine ait hukuk bürosunda avukatlık yapıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri