Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nin İstanbul'da üye atılımı devam ediyor

Gelecek Partisi’nin İstanbul’da üye atılımı devam ediyor

34 günde 34 bin üye kampanyasına tüm hızıyla devam eden Gelecek Partisi İstanbul, teşkilatını her geçen gün büyütmeye devam ediyor

Geçtiğimiz ay 34 günde 34 bin üye kampanyası ile İstanbul’un 39 ilçesinde adeta yeni üye atılımı yapan Gelecek Partisi, İstanbul teşkilatına yeni üyeler kazandırmaya devam ediyor.

İstanbul’un tüm ilçelerinde sahaya inen Gelecek Partisi İstanbul teşkilatı, partiye kazandırdıkları üyelere ilçe başkanlıklarında düzenlenen törenlerle rozet takarak adeta gövde gösterisi yapıyor.

Bugün Gelecek Partisi Silivri İlçe Başkanlığında düzenlenen törene İl Başkanı İsa Mesih Şahin de katıldı. Şahin, Gelecek Partisine katılan üyelere rozetlerini bizzat takdim ederken “Ailemiz her geçen gün büyüyor. İnşallah 34 bin üye hedefimizin çok çok üzerine çıkacağız” diyerek memnuniyetini dile getirdi. Silivri’de 500’den fazla kişi Gelecek Partisine katıldı.

Üye katılım töreninin düzenlendiği bir diğer ilçe ise Bahçelievler oldu. Binden fazla üyenin Gelecek Partisine katıldığı tören, Gelecek Partisi Bahçelievler İlçe Başkanlığında gerçekleştirilirken İlçe Başkanı Ayhan Çeçen ve İl Başkanı İsa Mesih Şahin, partiye katılanlara rozetlerini takdim etti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri