Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nin İstanbul'da üye atılımı sürüyor

Gelecek Partisi’nin İstanbul’da üye atılımı sürüyor

34 günde 34 bin üye parolasıyla yola çıkan Gelecek Partisi İstanbul, teşkilatını büyütmeye devam ediyor

Ağustos ayı içinde 34 günde 34 bin üye kampanyasının startını veren Gelecek Partisi, bu kapsamda İstanbul’un 34 ilçesinde saha çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Dün, Sultanbeyli’de Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı İsa Mesih Şahin’in katıldığı bir törenle 500 kişi Gelecek Partisi saflarına katıldı.

Sultanbeyli İlçe Başkanı Erol Demir ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı törende Gelecek Partisi’ne katılan 500 kişiye rozetleri takdim edildi.

Tören sırasında bir konuşma yapan İl Başkanı İsa Mesih Şahin ise “34 günde 34 bin üye hedefimizin üzerine çıkacağımızı rahatlıkla söyleyebilirim. Ailemize katılan her bir yol arkadaşıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Toplantıya ev sahipliği yapan Başkan Erol Demir ise “Teşekkürler Sultanbeyli Yoğun bir kalabalık ile partimize katılım sağlayan yeni üyelerimize rozet takdimi Programı gerçekleştirdik Gelecek ailemiz her geçen gün daha fazla büyüyor ve büyüdükçe’de güçleniyor umudumuzu büyüten ve bizleri güçlendiren tüm katılımcılarımıza çok teşekkür ediyorum. Sultanbeyli’de yeni bir gelecek inşa edeceğiz. Ailemiz büyüyor. Gelecek gümbür gümbür geliyor.” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri