Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nin Sakarya'daki ilk kongresi Hendek'te yoğun katılımla yapıldı

Gelecek Partisi’nin Sakarya’daki ilk kongresi Hendek’te yoğun katılımla yapıldı

Pandemi süreci tedbirlerinin gevşetilmesiyle beraber teşkilatlanma ve saha çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi, kongre sürecinin de startını verdi. İlk ilçe kongresini geçtiğimiz ay Ardahan’ın Merkez ilçesinde yapan Gelecek Partisi, İstanbul, Konya, Şanlıurfa, Van, Bitlis, Diyarbakır, Batman gibi illerin ilçelerinde de kongrelerini yapmaya başlarken Sakarya’daki ilk ilçe kongresini de bugün partililerin yoğun katılımıyla gerçekleştirdi.

Resim

Hendek Belediyesi’ne ait konferans salonunda yapılan kongreye Genel Başkan Yardımcıları Ayhan Sefer Üstün ve Selçuk Özdağ’ın yanı sıra Politika İzleme Kurulu Başkanı Seren Yıldız Öztürk ile Parti Yönetim Kurulu Üyesi Nuray Sağıroğlu da katıldı.

Gelecek Partisi Hendek İlçe Başkanı Musa Akıcı, Sakarya İl Başkanı Ender Serbes, Yönetim Kurulu Üyesi Nuray Sağıroğlu, PİK Başkanı Seren Yıldız Öztürk ve Genel Başkan Yardımcıları Ayhan Sefer Üstün ile Selçuk Özdağ’ın birer konuşma yaptığı kongrede salondaki coşku görülmeye değerdi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen kongreye, beklenenin üzerinde katılım olurken sosyal mesafe kuralları gereği partililer dönüşümlü olarak salona kabul edildi.

Kurucu ilçe başkanı Musa Akıcı, delegelerin oylarının tamamını alarak görevini sürdürürken bir de teşekkür konuşması yaptı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,686TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri