Ana SayfaTürkiyeGelecek Partisi'nin yönetimi perşembe günü belli oluyor

Gelecek Partisi’nin yönetimi perşembe günü belli oluyor

Ne zaman kurulacağı, ismi, logosu kamuoyunda aylardır büyük bir merak ve heyecan yaratan Gelecek Partisi’nin yönetimi de perşembe günü belli oluyor.

Partinin yönetimi ve teşkilatlanması ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Konya eski Milletvekili ve Davutoğlu’nun kurmaylarından Ömer Ünal parti yönetiminde yapılacak görevlendirmeler ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Perşembe günü kurucular kurulunun Ankara’da bir araya geleceğini söyleyen Ünal, 14 genel başkan yardımcısının belirleneceğini ve gölge kabine olarak görev yapacak politika izleme kurullarının başkanlarının seçileceğini aktaran Ünal, bu görevlendirmelerden sonra il ve ilçe teşkilatlanmalarının da hız kazanacağını belirtti.

Ünal, sözlerini şöyle sürdürdü: “Partimize yoğun bir talep var, özellikle Konya’da aktif görev almak isteyen beş bin kişi şimdiden bizimle iletişime geçti.”

Parti kurullarının belirlenmesinin ardından Ahmet Davutoğlu’nun genel başkan olarak ilk ziyaretini Konya’ya yapacağını belirten Ömer Ünal, “Konya her zaman Türkiye’de siyasetin merkezi haline gelmiştir. Sayın Davutoğlu harekatın ilk adımını memleketi Konya’dan atacak. Konya’ya çok önem veriyor. Bu yüzden yeni partimizin de siyaset merkezi Konya olacak” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz