Ana SayfaMagazinGelinim Mutfakta diskalifiye şoku! Seda Sayan 1 Nisan şakası mı yaptı neden...

Gelinim Mutfakta diskalifiye şoku! Seda Sayan 1 Nisan şakası mı yaptı neden diskalifiye dedi

Gelinim Mutfakta yarışmasında 1 Nisan günü diskalifiye şok yaşandı. Yarışmanın sunucusu Seda Sayan bütün yarışmacılara diskalifiye olduklarını söyledi. Neden diskalifiye dedi, ne oldu?

Gelinim Mutfakta yarışmasında 1 Nisan günü diskalifiye şok yaşandı. Yarışmanın sunucusu Seda Sayan bütün yarışmacılara diskalifiye olduklarını söyledi. Neden diskalifiye dedi, ne oldu? O açıklamada küçük bir detay var. Seda Sayan neden diskalifiye açıklaması yapıyor. Çünkü tarih 1 Nisan. Muhtemelen Gelinim Mutfak’ta yarışmasındaki diskalifiye şoku bir 1 Nisan şakası.

Seda Sayan’ın sunuculuğuyla devam eden gelin-kaynana yemek yarışmasında bu hafta büyük bir sürpriz var. Seda Sayan bütün yarışmacılara ‘diskalifiye oldunuz’ dedi. Özellikle Ayten ile arasındaki diskalifiye diyaloğu büyük merak yarattı.

Daha önce Ezgi diskalifiye olmuştu ve bu diskalifiye bir anda “Gelinim Mutfakta kim diskalifiye oldu” aramalarını arttırmıştı. Ancak bu kez bir isim değil bütün yarışmacılar için diskalifiye söz konusu. Diskalifiye olan yarışmacılar büyük bir şok yaşadılar.

Gelinim Mutfakta diskalifiye ne anlama geliyor?

1 Nisan günü için yayınlanan fragmanda, hafta içi her gün yayınlanan yemek programı için bir diskalifiye haberi paylaşıldı. Seda Sayan ‘neden diskalifiye’ diye soran Ayten’e ‘özellikle sen” diyerek yanıt verdi.

Sadece yarışmacılar değil ünlü yemek yarışmasının bütün izleyenleri de fragmanı izler izlemez büyük bir şaşkınlık yaşadı. Yarışmacıların neden diskalifiye edildiği merak konusu oldu.

Seda Sayan neden diskalifiye dedi?

Perşembe günü 1 Nisan tarihine denk geliyor. Dolayısıyla bunun gerçek bir diskalifiye olmaktan çok bir şaka olması muhtemel görünüyor. Diskalifiye için tek bir gelin adayı olsa neyse ama bütün yarışmacıların bir anda diskalifiye edilmesi akla yakın görünmüyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri