Ana SayfaTürkiyeGenel Başkan Yardımcısı Doğan Demir'den 1. yıl mesajı

Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir’den 1. yıl mesajı

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir, partisinin 1. kuruluş yıl dönümüne ilişkin Medya Notu'na konuştu

Doğan Demir’in açıklamaları şöyle:

Mahallelerimizden çıkarak toplumsal uzlaşı için yola çıktık

Bir yıl önce kurduğumuz partimizin 1. yılı kutlu olsun. Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun önderliğinde, ülkemize mal olmuş nitelikli ve her biri kendi alanlarında başarılı bir ekiple yola çıktığımızda ülkemizde korku duvarı insanların beyinlerine işlemişti.

Tam da böyle süreçte hepimiz mahallelerimizden çıkarak başta demokrasi olmak üzere, Adalet, özgürlük, toplumsal uzlaşı, birlikte yaşama kültürünü, yeniden inşası için, hak ihlallerini ortadan kaldırmak ve her şeyden önce insanlarımıza, ülkemize umut olmak için, samimi ve cesur bir duruşla yola çıktık.

Bir yıllık süreç içinde bütün baskılara, engellemelere rağmen örgütlenirken diğer taraftan düşünce kulübü gibi sürekli proje üreten, sorunları doğru tespit edip çözümleriyle kamuoyuyla paylaşan ve yeni bir siyasi anlayışla geleceği kurgulayan bir yapıyız.

Kuvay-ı Milliye ruhuyla emin adımlarla iktidara yürüyoruz


Evrensel değerlere insan hak ve özgürlüklerine bağlı, sevgi ve barış diliyle ülkemizin tamamını kucaklayan partimiz, bütün siyasi dengeleri bozmuştur.

Din, dil, ırk, mezhep ve siyasi görüşlerin tamamına eşitlik ilkesi üzerine yaklaşan, gelenek ve göreneklere saygılı, cumhuriyetin bütün kazanımlarına bağlı Kuvay-ı Milliye ruhuyla emin adımlarla iktidara yürüyoruz.

“Adalet her işte Hakk’ı bilmektir”

Hacı Bektaşi Veli.

Bizde Hakk’ı bilerek nice yıllarda iktidar yolunda halkımıza hizmet etmeyi sürdüreceğiz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,683TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri