Ana SayfaMagazinGigi Hadid Bella Hadid gerçek isimleri ne? Gigi ve Bella Hadid'in babası...

Gigi Hadid Bella Hadid gerçek isimleri ne? Gigi ve Bella Hadid’in babası Mohamed Hadid gerçek isimleri söyledi

Gigi Hadid Bella Hadid gerçek isimleri ne? Gigi Hadid ve Bella Hadid’in Filistin asıllı babaları Mohamed Hadid geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye geldi? Gigi ve Bella Hadid'in babası Mohamed Hadid gerçek isimleri söyledi. Tüm detaylar haberimizde.

Gigi Hadid Bella Hadid gerçek isimleri ne? Gigi Hadid ve Bella Hadid’in Filistin asıllı babaları Mohamed Hadid geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye geldi? Gigi ve Bella Hadid’in babası Mohamed Hadid gerçek isimleri söyledi. Tüm detaylar haberimizde.

Nur ve Hayriye

Magazin gündemine bomba gibi düştü. Dünyaca ünlü model kardeşler Bella Hadid ve Gigi Hadid’in Filistin asıllı babaları Mohamed Hadid geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye geldi. İstanbul ziyareti ile çok konuşulan Mohamed Hadid, dün öğle saatlerinde Sultanahmet ve Ayasofya Cami’sine gitti. Ayasofya’da namaz kılan Mohamed Hadid “Bütün çocuklarımın ve torunlarımın Müslüman isimleri var” dedi ve açıkladı. Birinin Nur, diğerinin Hayriye.

5 çocuğunun da Arapça isimleri olduğunu söyleyen Hadid, “Gigi’nin ismi Nur, Bella’nın ismi de Hayriye” dedi.

Yıllardan beri Türkiye’ye geldiğini söyleyen Hadid, Suriye’nin İdlib kentinde 7 yaşından 9 yaşına kadar Arapçasını geliştirmek için yaşadığını söyledi.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri