Ana SayfaTürkiyeKorkunç iddia! CHP'li Eynesil Belediye Başkanı'nın adamları 'park pis' diyen kadını bu...

Korkunç iddia! CHP’li Eynesil Belediye Başkanı’nın adamları ‘park pis’ diyen kadını bu hale getirdi

Eynesil'de parkın pis olduğunu belediyeye haber veren bir kadının CHP’li Belediye başkanı Ahmet Latif Karadeniz’in adamları tarafından dövüldüğü iddia edildi.

Giresun Eynesil’de torunlarıyla parka giden Ülfet Dikici, parkın pis olduğu gerekçesiyle durumu belediyeye bildirdi. CHP’li Belediye başkanı Ahmet Latif Karadeniz’in adamlarıyla yaşanan tartışma sonucunda Ülfet Dikici, oğlu ve gelini feci şekilde darbedildi.

İddialar üzerine açıklamada bulunan Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz ise kadına kimsenin vurmadığını arbede sırasında düşmüş, bir yerlere çarpmış olabileceğini ifade ederek kendini savundu.

İlçe parkının bakımsız olduğundan şikayet etmeleri üzerine başlayan tartışmanın büyümesi üzerine parka gelen Belediye Başkanının yanındakiler tarafından oğlu, geliniyle beraber darp edildiğini iddia eden Ülfet Dikici, yüzü ve gözleri şişmiş mor şekilde şikayette bulundu.

Ülfet Dikici: Beni bu hale getirdiler

Parka gitmiştik parkın pis olması nedeniyle belediye görevlileri çağırdık. Belediye başkanı ve yanındakiler parka geldi. Orada belediye başkanının yanındaki bir kişi oğlum Yasin Dikici’ye karşında başkan var düzgün otur şeklinde uyarıda bulundu. Bunun üzerine oğlum da ‘Oturmasının senden mi öğreneceğim’ cevabını verdi.

*Bunun üzerine belediye başkanının yanında bulunanlar oğluma saldırdı. On kişi oğlumu darp etmeye başladı. Yanımızda gelinim vardı ona da yumrukla vurdular. Bu durumu görünce ben de araya girdim ayırmaya çalıştım ama kim vurduysa beni de bu hale getirdiler.

*Bütün bu yaşananlar da belediye başkanının yanında gerçekleşti. Ekiplerini toplayıp götürmedi. Beni nasıl bu hale getirdilerse cezalarını çekmelerini istiyorum. Bu kadar vicdansızlık olur mu? Eşinin, çocuklarının yanında oğlumu darp edip beni de bu hale getirdiler.

Belediye Başkanı açıklama yaptı: Arbedede düşmüştür

Kadına kimsenin vurmadığını arbede sırasında düşmüş, bir yerlere çarpmış olabileceğini ifade ederek kendini savunan CHP’li Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz ise, şunları söyledi;

Belediye Başkanlığı makamında bulunduğum sırada telefonla yüksek sesle konuşulduğunu duydum. Bunun üzerine görevli arkadaşa neler olduğunu sordum ve bana bir vatandaşın şikayeti olduğunu ama sinkaflı küfürlerle konuştuğunu söyledi. Bunun üzerine belediyeyi arayan numaradan kendisine ulaşarak kendimi tanıtıp şikayetini dinlemek istediğimi söyledim ama bana da aynı şekilde hakaret dolu sözlerle şikayette bulunuldu.

Bunun üzerine kendisiyle yüz yüze görüşüp dinlemek istediğimi söyledim ve parkta bulunduğunu ve beklediğini söyledi. Ben de parka gittim amacım sadece dinleyip şikayetini öğrenmekti.

Vatandaşla konuşurken , park içerisindeki işletmenin sahibi ile tartışmaya başladılar ve darp edildi iddiasında bulunan kadının oğlu işletme sahibine saldırdı. Bunun üzerine arbede çıktı. Bu arada kadında arbede arasında yere düşmüş, bir yerlere çarpmış olabilir ama birileri kadına el kaldırıp vurmaz. Kadına vurulduğunu da görmedim.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri