Ana SayfaTürkiyeGizem Satıoğlu Öcmenler: Ramazan bütün İslam aleminde hayırlara vesile olsun

Gizem Satıoğlu Öcmenler: Ramazan bütün İslam aleminde hayırlara vesile olsun

Gelecek Partisi Politikaları İzleme Kurulu Üyesi ve Manisa İl Koordinatörü Gizem Satıoğlu Öcmenler, Manisalı hemşehrilerinin ve tüm İslam aleminin Ramazan ayını kutladı.

Öcmenler: 30 günü çok iyi değerlendirmeliyiz

Ramazan ayının yeryüzündeki bütün hayır ve bereketi özünde toplayan bir ay oldunu vurgulayan Gelecek Partisi Politikaları İzleme Kurulu Üyesi Gizem Satıoğlu Öcmenler, şu ifadelere yer verdi.

Öcmenler, “Mübarek üç ayların sonuncusu Ramazan ayını idrak etmeye başlayacağımız bu günlerde; önümüzdeki otuz günü hem manevi yönden hem de sağlığımız için son derece dikkatli davranarak çok iyi değerlendirmeliyiz. Mümkün olduğunca evlerimizde kalarak ibadetlerimizi yerine getirip, kendi sağlığımızı ve sevdiklerimizin sağlığını korumak adına titiz davranalım. Ülkece mücadele verdiğimiz bu küresel salgından biran önce kurtulup; ailemizle, sevdiklerimizle yeniden kucaklaşacağımız güzel günlere kavuşalım” ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi Politikaları İzleme Kurulu Üyesi ve Manisa İl Koordinatörü Gizem Satıoğlu Öcmenler” Bizler teşkilat olarak her zaman olduğu gibi Ramazan ayı boyunca da vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bu konuyla ilgili çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Sağlıklı bir şekilde Bayrama kavuşup; sevdiklerimizle huzurlu,mutlu güzel bir bayram geçirebilmemiz temennisi ile. Ramazan ayımız kutlu ve mübarek olsun” şeklinde konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri