Ana SayfaMagazinGöğsünden bıçaklanan Gökhan Gencebay'ın sağlık durumu nasıl?

Göğsünden bıçaklanan Gökhan Gencebay’ın sağlık durumu nasıl?

Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay ile bir taksici arasında Beşiktaş taraflarında yaşanan tartışma bir anda bıçaklı kavgaya dönüştü. Gökhan Gencebay taksicinin bıçaklı saldırısına uğradı. Bıçaklanan Gökhan Gencebay’ın son sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Gökhan Gencebay’ın son sağlık durumu

Tartışmanın büyümesi ile bıçak çeken taksici Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay’ı kalbinin çok yakın mesafesinden bıçaklayarak yaraladı. Gökhan Gencebay acil şekilde hastaneye kaldırıldı gelen ilk bilgilere göre Gökhan Gencebay’a 3 dikiş atıldı. Taksicinin Gökhan Gencebay’ı kalbinin 3 parmak altından bıçakladı öğrenildi.

Kavga neden çıktı

Taksici ile Orhan Gencebay’ın oğlu arasındaki tartışmanın taksicinin, Gencebay’ın sevgilisi Seda Han’a küfür etmesiyle başladığı iddia edildi.

Gökhan Gencebay kimdir?

Gökhan Gencebay, 14 Ağustos 1985 tarihinde İstanbul’da doğdu. Oyunculuk yapan Gencebay, Londra’da Harrow School’da ingilizce eğitimini tamamladıktan sonra Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarı bölümüne girdi.

Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay yüksek lisans eğitimini  işletme üzerine yapıyor. Genel sanat yönetmeni olarak çalışan, alanında duayen Ayla Algan’dan 1,5 yıl boyunca oyunculuk eğitimi alan Gökhan Gencebay, 2019 yılında oyunculuk kariyerine başladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz