Ana SayfaMagazinGökçe Bahadıroğlu yeni dizisi ne? Yeni projesi Netflix'te

Gökçe Bahadıroğlu yeni dizisi ne? Yeni projesi Netflix’te

Gökçe Bahadıroğlu yeni dizisi ne? Yeni projesi Netflix'te! Netflix için çekilen dizide farklı bir karakterde yer alan oyuncuyu şimdiye kadar görmediğimiz bir karakter ile göreceğiz. Detaylar haberimizde!

Gökçe Bahadıroğlu yeni dizisi ne? Yeni projesi Netflix’te! Netflix için çekilen dizide farklı bir karakterde yer alan oyuncuyu şimdiye kadar görmediğimiz bir karakter ile göreceğiz. Detaylar haberimizde!

Gökçe Bahadıroğlu yeni dizisi ne

Güzel oyuncu Gökçe Bahadır, uzun bir aradan sonra yeniden dizilere Kulüp dizisi ile geri döndü. Netflix için çekilen dizide farklı bir karakterde yer alan oyuncu, sabıkası olan ve bir kulüpte şarkıcılık yapan Matilda isimli karakter ile önümüzdeki dönemde Netflix platformunda yerini alacak.

Dizisinin çekimlerinin devam ettiğini dile getiren başarılı isim Bahadır, dönem işi çekmenin zorluklarına değindi. Barış Arduç ile başrolünde yer aldığı dizi ile ilgili her şeyin yolunda olduğunu söyleyen oyuncu, “Barış ile birlikteyiz. Çok değerli, güzel isimler var. Onlarla birlikteyiz, güzel gidiyor, her şey yolunda. Zor bir süreç. Dönem işi olması, kolay bir iş değil. Ne çekmesi, her anlamda çok zor. Sanatsal olarak da vb. Aynı zamanda sonucun güzel olacağını düşünüyorum. Bakalım, seyirciye sunacağız” diye konuştu.

Kulüp dizi dışında başka bir projesi olmadığını anlatan Gökçe Bahadır, yeni dizisi için oldukça heyecanlı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri