Ana SayfaMagazinGökhan Alkan acı günü! Acı kaybını sosyal medyadan duyurdu

Gökhan Alkan acı günü! Acı kaybını sosyal medyadan duyurdu

Gökhan Alkan acı günü! Acı kaybını sosyal medyadan duyurdu. Gökhan Alkan başrolünü oynadığı dizinin ilk bölümünün yayınlandığı gece dedesini kaybettiğini açıkladı. Sosyal medya hesabından acı kaybını duyuran Alkan'ın haberi Antakya'da çekimlerdeyken aldığı öğrenildi.

Gökhan Alkan acı günü! Acı kaybını sosyal medyadan duyurdu. Gökhan Alkan başrolünü oynadığı dizinin ilk bölümünün yayınlandığı gece dedesini kaybettiğini açıkladı. Sosyal medya hesabından acı kaybını duyuran Alkan’ın haberi Antakya’da çekimlerdeyken aldığı öğrenildi.

Gökhan Alkan acı günü

Babaanne ve dedesine düşkünlüğüyle bilinen ünlü oyuncu Bağdat Caddesinde ev almıştı. Korona virüs nedeniyle çok görüşemedikleri için kendisine yakın olmalarını isteyen Alkan, babaannesi ve dedesine ev aldı.

Gökhan Alkan, babaannesi ve dedesi için  1,5 milyon lira ödeyerek satın aldığı evin içini de baştan aşağı yenilemişti. Ünlü oyuncunun bu hareketi çok konuşulmuş ve takdir edilmişti.

Acı kaybını sosyal medyadan duyurdu

Gökhan Alkan, başrolünde yer aldığı ve çekimleri Antakya’da gerçekleşen Kalp Yarası dizisinin yayınladığı akşam dedesini bir hafta önce kaybettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Gökhan Alkan, dedesinin gençlik fotoğraflarını paylaştığı gönderinin altına”Atam Allah senden razı olsun Allah’a emanet ol” notuyla paylaştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri