Ana SayfaMagazinGökhan Alkan Nesrin Cavadzade ayrıldı mı? Büyük aşk bitti mi?

Gökhan Alkan Nesrin Cavadzade ayrıldı mı? Büyük aşk bitti mi?

Gökhan Alkan Nesrin Cavadzade ayrıldı mı? Yasak Elma dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Gökhan Alkan ve Nesrin Cavadzade ayrıldı mı? sosyal medyadan beraber oldukları fotoğrafları silen Nesrin Cavadzade sevenlerinin kafasını karıştırdı. Büyük aşk bitti mi? Tüm detaylar haberimizde...

Gökhan Alkan Nesrin Cavadzade ayrıldı mı? Yasak Elma dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Gökhan Alkan ve Nesrin Cavadzade ayrıldı mı? sosyal medyadan beraber oldukları fotoğrafları silen Nesrin Cavadzade sevenlerinin kafasını karıştırdı. Büyük aşk bitti mi? Tüm detaylar haberimizde…

Gökhan Alkan Nesrin Cavadzade ayrıldı mı?

Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Nesrin Cavadzade, sosyal medya hesabı Instagram’dan sevgilisi Gökhan Alkan ile olan tüm fotoğraflarını sildi. Ayrıldıkları konuşulan çiftten henüz bir açıklama gelmedi.

FOX TV ekranında yayınlanan Yasak Elma dizisinde bir dönem birlikte rol alan Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan’ın arkadaşlıkları aşka dönüştü. Geçtiğimiz sene Alkan’ın diziden ayrılmasının ardından çift, sosyal medya hesaplarından birlikte olduklarını duyurmuştu.

Geçtiğimiz aylarda erkek arkadaşını ailesiyle tanıştırarak evlilik sinyali veren güzel oyuncu, son hamlesiyle kafaları karıştırdı. Cavadzade, Instagram hesabından oyuncu sevgilisiyle olan bütün fotoğraflarını sildi. Güzel oyuncunun bu hamlesi ayrılık iddialarını gündeme getirdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri