Ana SayfaTürkiyeGökhan Kolukırık: Yenimahalle olarak görevimizin başındayız

Gökhan Kolukırık: Yenimahalle olarak görevimizin başındayız

Gelecek Partisi Ankara Kurucu İl Başkanı Osman Hakan Kılıç'ın istifasının ardından öne sürülen birtakım spekülasyonlar birer birer boşa çıkıyor

Osman Hakan Kılıç’ın istifasının ardından Gelecek Partisi Ankara İl Başkanlığına Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün’ün getirilmesiyle beraber gerek yerel basında gerekse ulusal basında öne sürülen birtakım iddialara yönelik Gelecek Partisi’nin Ankara’daki ilçe başkanlarından ardı ardına açıklamalar geldi.

Genel Merkezimizin emrindeyiz

Medya Notu’na konuşan Gelecek Partisi Yenimahalle İlçe Başkanı Gökhan Kolukırık, şunları söyledi: “Genel Başkanımız nasıl uygun görmüşse bizim için de öyle uygundur. Ankara’da herhangi bir boşluk olması söz konusu değil. Yaşanan istifanın ardından göreve hemen Feramuz bey atandı. Biz Yenimahalle ilçe teşkilatı olarak görevimizin başındayız.”

Eski il başkanı kamuoyunu yanıltıyor

Eski Ankara İl Başkanı Osman Hakan Kılıç’ın birkaç ilçe ile beraber istifa ettiğini ve kamuoyunu yanıltarak bütün Ankara teşkilatı istifa etmiş gibi gösterdiğini sözlerine ekleyen Kolukırık, “Kendi yalan yanlış bilgilerle kamuoyunu yanıltmaya yeltenmiştir. Ankara’daki ilçe teşkilatları ve yönetim kurulları görevinin başındadır.” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri